Kindvriendelijke vakantieparken in Noord-Holland, bij IJsselmeer of zee

Noord-Holland trekt jaarlijks veel toeristen. Door de afwisselende natuur, maar natuurlijk ook door Amsterdam. Er zijn dan ook een heleboel kindvriendelijke vakantieparken in Noord-Holland te vinden.

Eenmaal gesetteld in het kleinschalige Roompot Strandhuisjes Julianadorp, drink je koffie with a view!

Vissersdorpjes, het Gooi, de vele stranden, en de stadjes van West-Friesland, Noord-Holland heeft voor elk wat wils. Het is dan ook niet gek dat je hier leuke familievakanties beleeft.

En ben je in Noord-Holland met je kinderen op vakantie? Dan kan een dagje Amsterdam niet ontbreken. Even cultuur snuiven!

Uiteraard staat Noord-Holland ook garant voor veel buitenspeelplezier. Wat je er allemaal kan beleven lees je op de pagina Noord-Holland met kinderen.

Ben je op zoek naar een kindvriendelijk vakantiepark in Noord-Holland? Kijk dan eens in mijn overzicht:

Kindvriendelijke vakantieparken met overdekt zwembad

Landal Beach Resort Ooghduyne

Het grote binnenzwembad van Ooghduyne

Landal Beach Resort Ooghduyne ligt in het noordelijkste stukje Noord-Holland, aan de rand van Julianadorp aan Zee, op ongeveer 1 km van het strand.

Het is een sportief park met golf- en tennisbanen, een overdekt zwembad met peuterbad en een coole verlichte glijbaan, indoorspeelplaats in het parkcentrum, airtrampoline,  een midgetgolfbaan en bowling met kindvriendelijke banen. In de schoolvakantie is er een entertainment-programma.

Op het resort kan je logeren in een appartement voor 2 personen of in prachtige vakantiehuizen die geschikt zijn voor 4 tot wel 16 personen.

Vakantiepark Roompot Callassande

zwembadglijbaan en skatepark

Op ongeveer een kwartiertje wandelen ligt bij Callantsoog de camping en vakantiepark Callassande.

Op dit park is Koos Konijn aanwezig voor vermaak van de kinderen. Kom jij lekker dansen en knutselen?

Even geen zin, dan kan je van de glijbaan af in het binnenbad. Voor de kleintjes is er een apart peuterbad.

Spelen in de speeltuin, skaten of lekker uitrazen op de sportvelden is ook nog een optie. Uit eten, borrelen, boodschappen en snacken kan op het park.

Op het vakantiepark staan lodges voor maximaal 6 personen. Op het camping-deel van het park kan je ook een bungalowtent of safaritent huren.

Center Parcs Park Zandvoort

Het peuter doe-bad in de Aquamundo van Center Parcs Zandvoort

Bij Park Zandvoort kun je een strandvakantie combineren met de extra's van een Center Parcs vakantiepark. 

Wij zijn hier geweest toen de jongens klein waren en hebben ons uitstekend vermaakt in het overdekte, plus kleine buitenzwembad, op de tennisbaan, squashbaan, bowlingbaan, en op het strand. 

Sindsdien is het park alleen maar verbeterd, onder andere met het recente Jumptown en Baluba Indoorparadijs. 

Voor de kleinere kinderen zijn er speelplaatsen, schommels en een kinderboerderij op het park.

Campingpark de Bongerd bij de Holle Bolle Boom

kinderen spelen in de speeltuin

Campingpark de Bongerd ligt bij Tuitjenhorn op een ruim kwartier rijden van Alkmaar.

Naast dit vakantiepark staat de Holle Bolle Boom, Dat is een super gave indoor en outdoor speeltuin met een indoor waterspeeltuin. Ook kun je hier een mooi buitenbad vinden. Entree is bij verblijf op het campingpark inclusief.

Op het park worden leuke activiteiten georganiseerd. Van knutselen en sporten tot schuimparty’s, aquabubbles, gezellige braderie, circus en nog veel meer.

Uit eten kan je op het park. Er zijn 2 restaurants en de boodschappen kun je er ook doen.

Logeren doe je er in een studio voor 4 personen of een bungalow voor 5 personen.

Vakantieparken met buitenzwembad

Resort De Rijp in Zaanse stijl

Mooie bungalows bij Resort de Rijp

Dit Resort in oud-Zaanse stijl ligt midden in de Noord-Hollandse polders, tussen de plaatsen Amsterdam, Volendam en Alkmaar.

Bij mooi weer kun je lekker vertoeven bij de zwemvijver of met een fluisterboot de omgeving verkennen. Ook kun je zwemmen in het binnen- of buitenbad, spelen in de speeltuinen of de indoorspeeltuin.

Slaap je in een huisje in oud-Zaanse stijl of liever in een bungalow? Zowel de huisjes als de bungalows zijn te boeken van 4 tot en met 10 personen.

Roompot - Kustpark Egmond aan Zee

Kustpark Egmond aan zee

Kustpark Egmond aan Zee is een leuk park van Roompot, met een speeltuintje en faciliteiten voor de kids.

Voor de kinderen is het erg leuk dat de chalets in een rondje staan, dan kunnen ze mooi met andere kinderen spelen.

Uiteraard is Koos Konijn ook aanwezig, en is er een leuk activiteitenprogramma. Daarnaast kan er in de zomer lekker gezwommen worden in het verwarmde buitenbad.

Het park ligt ca. 2 km. van zee en dichtbij het centrum waar je de nodige boodschappen kunt halen.

Topparken Park Westerkogge

buitenzwembad

Met heel veel water om zich heen is Park Westerkogge een vakantiepark voor waterliefhebbers. Vanaf het park vind je maar liefst 45 km aan vaarroutes, kun je een eigen boot aanleggen bij de aanlegsteigers en zijn er mogelijkheden om te vissen.

Maar op het park is er ook van alles te doen. Zo is er een verwarmd buitenbad, een airtrampoline, diverse speeltoestellen en een voetbalveld.

Heb je geen zin om te koken? Maak dan gebruik van het restaurant, snackbar of de barbeque service.

Je kunt hier een  luxe of comfortabele vakantiewoning boeken voor maximaal 6 personen.

Vakantieparken aan zee in Noord-Holland

Roompot Strandhuisjes Julianadorp

Strandhuisjes Julianadorp

Wat een heerlijk strandvakantie kan je beleven vanuit deze Strandhuisjes Julianadorp.

Conchita probeerde het uit en was super enthousiast! Wat een mooie accommodaties zijn het! Strand en zee voor de deur en alles in het huisje wat je nodig hebt. Ook sanitair!

Wil je lekker uit eten, dan kan je terecht in één van de strandpaviljoens in de omgeving. Maar ook in Den Helder (10km) kun je diverse leuke restaurantjes vinden.

Leuk voor de kinderen, je kan op loopafstand surfles krijgen. De strandhuisjes zijn geschikt voor max. 6 personen.

EuroParcs Duinresort de Woudhoeve

kinderen recreatiemeer

Wil je graag op vakantie met zon, zee, stranden en duinen, dan is recreatiepark de Woudhoeve vast iets voor jou. Het park ligt in Egmond aan Zee aan de Noordzeekust.

Op het park kun je van alles doen want er is er een verwarmd buitenbad, recreatievijver, sportvelden, speeltoestellen en een gezellig recreatieprogramma. Daarnaast is er een broodjesservice, een snackbar en restaurant.

Je kunt hier verblijven in een comfortabel vakantiehuisje voor max. 6 personen of een basic chalet voor max. 5 personen.

Vakantiepark Bloemendaal aan Zee

Speeltuintje bij Qurios Bloemendaal aan zee

Dit is een heerlijk park voor gezinnen die graag in de duinen verblijven en te voet naar het strand willen.

Binnen een paar minuten zit je op het gezellige strand van Bloemendaal aan zee met leuke strandtentjes.

Op het park is er voor de kinderen een speeltuintje en er is een brasserie voor lunch en diner.

Je verblijft er in luxe trendy Sea Houses die geschikt zijn voor 4 of 6 personen

Vakantieparken bij het IJsselmeer

EuroParcs IJsselmeer

Het is leuk om een bootje te huren en een rondje te varen in de polder

Dit bungalowpark bevindt zich in het waterrijke Medemblik in Noord-Holland. Elk vakantiehuis ligt direct aan het water van De Vliet en beschikt over een eigen aanlegsteiger. Op het park kun je een boot huren.

Op het park is een binnenzwembad met een 50 meter lange glijbaan, een stroomversnelling en een borrelbank.  Verder zijn er diverse speeltuinen om heerlijk te kunnen klimmen, glijden en springen.

Voor de sportievelingen zijn er een tennisbaan, een voetbalkooi en een beachvolleybal veld. In de zomervakantie is er 4 weken een animatieteam aanwezig met een leuk recreatieprogramma voor jong en oud.

Of je nu in een standaard bungalow, een wat luxere of een wellness bungalow wilt verblijven: het kan allemaal. De bungalows zijn te boeken voor 4 tot 6 personen.

Lees hieronder meer over onze ervaring op dit park of ga naar de site en boek.

Roompot - Marinapark Volendam

Marinapark Volendam

Het Marinapark Volendam ligt pal aan de oever van het IJsselmeer.

Hier verblijf je in een echt oud-Hollandse sfeer, meteen aan de jachthaven en het centrum van Volendam.

Voor de kinderen is er een speeltuintje, overdekt zwembad en strandje aanwezig waar ze zich heerlijk kunnen vermaken.

Je kunt hier bungalows huren voor 4-11 personen.

Rust en water in de Poort van Amsterdam

Vakantiehuizen aan de jachthaven in het park.

Direct aan het Markermeer en op maar 30 minuten van Amsterdam ligt park de Poort van Amsterdam.

Het park heeft een jachthaven waardoor je gemakkelijk het water op kunt of zelfs je eigen boot kunt aanleggen. Er is ook een strandje midden op het vakantiepark.

Nog meer waterplezier beleef je in het binnenzwembad wat in piratenstijl is ingericht. Er is zelfs een echt piratenschip voor de kinderen!

De kids kunnen ook lekker spelen in de speeltuin of deelnemen aan de leuke activiteiten die regelmatig georganiseerd worden.

Is het geen mooi weer buiten, maar wil je kindje toch spelen? Dat kan in het indoor speelparadijs dat zich boven het restaurant bevindt. 

Op het park is verder een minimarkt, fietsverhuur, restaurant en snackbar.

Via Europarcs kun je hier een bungalow boeken voor 4,6, 8 of 12 personen. Ook kun je een appartement boeken of een groepsaccommodatie tot wel 18 personen.

Landal Vakantiepark Gooise Heide

Luxe tenten bij Landal Gooise Heide

Is het een vakantiepark of is het een camping? Bij Landal vakantiepark Gooise Heide slaap je namelijk in een stoere luxe safaritent in de Gooise bossen. Het is dus eigenlijk meer een glamping park.

Daarnaast ligt het park niet bij het IJsselmeer maar ligt het Gooimeer dichtbij. 

Op dit park geniet je vanaf de veranda van de tent van het buitenleven. En er worden diverse activiteiten georganiseerd. Waar heb jij zin in? Yogales, bootcamp, wandeltocht maken of een boxles? Regelmatig is er een optreden of ander evenement in de "Ray Shelter". Komt het festival gevoel al naar boven? Voor de kids is er een speeltuintje en ze kunnen hutten bouwen in het bos.

De safaritenten zijn voor max. 6 personen.


Vind je deze pagina leuk? Klik op de knop hieronder!

(Zie je de knop niet? Log dan in op je Facebook account en/of geef Facebook toestemming om cookies te gebruiken)